Azərbaycan İlahiyyat İnstitutunda AÇIQ QAPI GÜNLƏRİ
Azərbaycan İlahiyyat İnstitutu (Aİİ) III ixtisas qrupuna sənəd verəcək abituriyentləri “Açıq qapı” günlərinə dəvət edir. “Açıq qapı” günləri aprelin 22-dən mayın 22-dək, çərşənbə günləri saat 09:00-dan 17:00-dək keçiriləcək. İştirakçılar üçün tədris binasında məlumatlandırıcı görüşlər təşkil olunacaq, onlar Azərbaycan İlahiyyat İnstitutu haqqında geniş məlumat alacaqlar. Abituriyentlər keçid balları; ixtisaslar; xarici dillərə yiyələnmək imkanları; təqaüd proqramları; xaricdə təhsil imkanları; məzunlar üçün iş imkanları; İnstitutun beynəlxalq əlaqələri; tələbələrin sosial həyatı; yay və qış məktəbləri haqqında ətraflı məlumat alacaq, eyni zamanda, dərs prosesini izləyəcək, onları maraqlandıran suallarla Aİİ əməkdaşlarına müraciət edə biləcəklər.
“Açıq qapı” günlərində iştirak etmək istəyən abituriyentlər əvvəlcədən qeydiyyatdan keçməlidirlər. İnstitutun tədris binasına daxil olarkən şəxsiyyət vəsiqəsini təqdim etmək mütləqdir.

OPEN DOOR Days at AIT
Azerbaijan Institute of Theology invites university applicants of the 3rd major group to visit AIT Open Door Days.
Open Door Days will be held every Wednesday on April 22-May 22, 2019 from 9:00 AM to 5:00 PM. Participants will get detailed information about Azerbaijan Institute of Theology. Applicants can get information about admission scores, majors, foreign language courses, scholarship opportunities, education abroad, job opportunities for graduates, international relations of the Institute, students’ social life, summer and winter school projects and will have opportunity to attend classes at AIT.
Applicants should register for the participation in Open Door Days. Before entering the Institute building, participants are required to submit their ID cards.